1. رد کردن منو
  2. رد کردن محتوا
  3. رد کردن فوتر

نرم افزار تاکسی سرویس

Image 4

L

با عرض ادب و احترام خدمت شما دوست عزیز توجه شما را به امکانات منحصر به فردی که در طول یک دهه فعالیت گروه مهندسین ایدین در زمینه اتوماسیون بیش از هزار موسسه و تاکسی سرویس در تهران و شهرستانها و مشاوره از مدیران مجرب و موفق تاکسی سرویسها حاصل شده است جلب می نماییم.

با توجه به سابقه فعالیت و زمان طولانی که برای تهیه و بروزرسانی نرم افزار آیدین صرف شده است و تعدد مشتریان ما در اقصی نقاط کشور و خصوصا تهران، به جرات می توانیم ادعا کنیم که جامعترین و کاملترین نرم افزار موجود در کشور نرم افزار آیدین می باشد.


دانلود فیلم امکانات نرم افزار آیدین

 دانلود فیلم امکانات سیستم تاکسی بیسیم آیدین


خلاصه ای از امکانات نرم افزار آیدین

1-       سیستم کالر آیدی

الف: تماسهای ورودی

ب: تماسهای خروجی


الف:امکانات خاص و منحصر به فردی چون نمایش مشخصات کامل مشترک بهمراه تعداد تماسها و ریز تمام سرویسهای قبلی وی و توضیحات مربوط به مشترک (مثل راننده جوان نرود یا ماشین مدل بالاو...) در هنگام اولین زنگ تلفن و قبل از برداشتن گوشی نمایش داده می شود. ناگفته پیداست که تنها این امکان نرم افزار چقدر می تواند در جذب و حفظ و ارتباط موثر با مشتری موثر واقع شود.

 

ب: تماسهای برقرار شده از موسسه (شماره های گرفته شده توسط کاربران و رزرویشنها) بهمراه مشخصات کامل، تاریخ و زمان شروع شماره گیری، مدت مکالمه، شماره گرفته شده و... در سیستم ذخیره شده و مدیر می تواند در هر لحظه گزارش گرفته یا لیست را چاپ نماید.

 

2-       مشترکین: اشتراک دادن در نرم افزار آیدین به ساده ترین شکل ممکن و تنها با زدن یک کلید و تایپ نام و آدرس مشتری انجام می گردد و شماره تلفن و کد اشتراک توسط نرم افزار ثبت می گردد و همچنین اضافه کردن نامحدود شماره تلفن از یک مشترک و یا اصلاح مشخصات وی تنها با یک کلید اعمال می گردد.

 

3-       لیست رانندگان: تمام مشخصات شخصی و تصویر فرد و مشخصات وسیله نقلیه و میزان درصد تسویه (برای تهران و شهرهایی که بصورت درصدی از میزان کارکرد راننده تسویه می کنند) و مبلغ روزانه (برای شهرهایی که بصورت مبلغ ثابت روازانه با راننده تسویه می کنند) و مشخصات کارت سوخت – میزان شارژ ماهانه – میزان سوخت ماهانه – مبلغ خدمات روزانه(هزینه ای که بابت هزینه های جاری و مصرفی مثل پول قند و چایی و... از راننده دریافت می شود) در سیستم ذخیره و هنگام تسویه بصورت اتومات محاسبه می شود. ضمنا مشخصات راننده و تلفن وی همیشه به راحتترین شکل ممکن در اختیار کاربر می باشد.

 

4-       مسیرها: تمامی مسیرها در شهر تهران و برخی از شهرها در نرم افزار به تفکیک محدوده زوج و فرد در نرم افزار تعریف شده است.ضمنا مدیریت در صورت تمایل می تواند مدت زمان رفت و برگشت برای هر مسیر را وارد نموده تا در صورت طولانی شدن مدت انجام سرویس توسط راننده، برای وی تاخیر در سرویس ثبت شود. در ضمن سیستم کنترل کیلومتر نیز این امکان را فراهم می کند که مسافت طی شده در یک سرویس مشخص گردد که گزارشات متنوع و جالبی را جهت کنترل راننده ها و بهینه سازی ارائه خدمات و سوخت و... فراهم می کند.

 

5-       ثبت سرویس و ارسال راننده به سرویس تنها با زدن یک کلید و انجام و ترم افزار اقدام به پیج(صدا کردن) راننده توسط بلندگو می نماید. و همزمان نیز برگه سرویس در صورت تمایل مدیر،چاپ می شود.

 

6-       قبض مشتری و چاپ آن همزمان با ارسال راننده به سرویس انجام مش شود که طراحی کامل قبض با امکانات بسیار در اختیار کامل مدیریت موسسه می باشد.

 

7-       برگشت راننده از سرویس با نمایش جزئیات کامل سرویس و ثبت مبلغ دریافتی و در صورت اضافه دریافتی از مبلغ پایه علت آن(بار- برگشت- جستجوی آدرس- نفراضافه- خدمات و...) تنها با فشردن کلید مربوطه ثبت می شود. که در تماس بعدی مشترک تمام این موارد در سرویس قبلی وی مشخص می گردد.

 

8-       تسویه: سیستم تسویه برگه راننده با قابلیت محدود ساختن براساس حداکثر مبلغ یا حداکثر تعداد سرویس در برگه همچنین تفکیک سرویسهای نسیه برگه و محاسبات بدهی قبلی راننده و سرویسهای نسیه و مبلغ قابل پرداخت

 

9-       گزارشات: صفحه گزارش نرم افزار مشتمل بر بیش از 35ستون و آیتم می باشد که ریزترین موارد مربوط به کارکرد آژانس را در بر می گیرد، مواردی همچون تعداد سرویس یا تعداد زنگ روزانه با محدوده زمانی خاص یا کرکرد راننده ها و مشترکین بهراه جزئیات بسیار کامل و امکانات پیشرفته ای چون مدت زمان انجام سرویسها و ...

 

10-   حضور و غیاب رانندگان: زمان ورود و راننده و زمان آخرین سرویس روزانه راننده بدون کوچکترین دخالت فردی در این صفحه ذخیره شده و در صورت تاخیر در ورود میتوان مبلغ جریمه تعیین نمود.

 

11-   سیستم صندوق پیشرفته، جامع و قابل اطمینان که تمام مبالغ دریافتی از راننده در صندوق ذخیره و بهمراه مشخصات ریز آن نمایش داده می شود و مدیر می تواند از میزان موجودی صندوق آگاه شده یا آنرا چاپ نماید.

 

12-   سوابق برگه تسویه های راننده ها بهراه جزئیات کامل آن.

 

13-   قطع همکاری و تسویه حساب کلی با راننده به هر دلیل که باشد در سیستم ثبت شده و مشخصات کامل راننده های حذف شده همیشه در سیستم موجود و قابل گزارش گیری و چاپ می باشد.

 

14-   کارت سوخت : در زمینه کارت سوخت به دلیل محدودیت شدید بنزین یارانه ای ارائه شده به آژانسها، تلاش و هدف ما بر این بوده است که  بتوانیم راهکاری مناسب و اجرایی در اختیار مدیران آزانسها قرار دهیم تا حداکثر استفاده بهینه از سوخت یارانه ای را داشته باشند. بنابراین هنگام تحویل کارت سوخت به راننده مواردی همچون میزان سوختگیری قبلی وی و میزان کارکرد وی و مسافت طی شده و همچنین سقف بنزین ماهانه و ... نمایش میدهد و در صورت مناسب بودن کارکرد، کارت به وی تحویل داده میشود و هنگام برگشت، مقدار سوختگیری، کیلومتر هنگام سوختگیری و جایگاه و... ثبت میگردد.

 

15-   گزارش کارتهای سوخت، در صفحه گزارش کارتهای سوخت میزان استفاده از هر کدام از کارتها و میزان موجودی بنزینشان و میزان کل موجودی بنزین آژانس به اضافه گزارشات متنوع و جالب دیگر را نمایش می دهد.

 

16-   تعریف کاربران و رزرویشنها با امکان تعیین سطوح دسترسی متفاوت و گزارش تعداد سویسهای گرفته شده توسط هر کدام از آنها.

 

17-   ذخیره و نمایش عملیات انجام شده توسط کاربران.

 

18-   ذخیره و نمایش زمانهای ورود و خروج از نرم  افزار.

 

19-   راهنمای کامل و جامع  نرم افزار: راهنمای نرم افزار که تمامی امکانات  و قسمتهای مختلف برنامه در آن شرح داده شده است بهمراه نرم افزار ارائه می گردد و مدیریت موسسه می تواند با مطالعه آن بصورت خودآموز از تمامی امکانات نرم افزار استفاده نماید.